Yaşadığın Yer Hakkında Çok Şey Söyler…

Tarih, tasarım, stil, alışveriş, mimari, moda, gurme lezzetler ve sıradışı hizmetler…
Sizi tanımak isteyenlere MyWay Deluxe Alsancak’ta yaşıyorum demeniz yeter!Şu Anda Buradasınız...

Şu Anda Buradasınız...

Güne uyandınız. Yüzünüze vuran sıcacık bir güneş, sizi coşkusuna katmak isteyen kıpır kıpır bir şehir.

Fuar Alanı’ndasınız

Fuar Alanı’ndasınız

Sabah sporunuzu yemyeşil çimlerin üzerinde yapabileceğiniz Fuar Alanı’ndasınız. Dilerseniz alanın içindeki tenis kortlarında tenis oynayabilir, evcil hayvanınızı güvenle gezdirebilirsiniz.

Pasaport'da Kahvaltı

Pasaport'da Kahvaltı

Sporun ardından acıktığınızda boyozunuzu, gevreğinizi yiyebileceğiniz, denizi ve tarihi ile sizi kendisine hayran bırakacak Pasaport İskelesi, kahvaltı yapabileceğiniz ve çayınızı yudumlarken geçen vapurları izleyebileceğiniz bir alan…

Kahvaltı sonrası

Kahvaltı sonrası

Kahvaltı sonrası Türk kahvesi isterseniz tarihi, sıcacık dokusu ve samimiyeti ile dört bir yanınızı çevreleyecek olan Konak Pier'e uğrayabilirsiniz.

Gül sokaktasınız

Gül sokaktasınız

Alışverişe çıkmak isterseniz eğer şu an Alsancak’ın en nezih alanı Gül sokaktasınız. Seçkin mağazalardan alışverişinizi yapabilir ve alışverişinizin yorgunluğunu Cumhuriyet Meydanı’nda denizi seyrederek atabilirsiniz.

Seçim yapmakta özgürsünüz

Seçim yapmakta özgürsünüz

Akşam dilerseniz deniz kenarında rakı balık yapın, yerine Akşam dilerseniz deniz kenarında dostlarınızla keyifli sohbetler edeceğiniz bir çok mekan ayağınızın altında yada kendinizi sanatın kollarına bırakarak opera binasında yer ayırtın. Eğer Alsancaktaysanız seçim yapmak için her saat size uygun.

Hayatın tadı Alsancak’ta çıkar

Hayatın tadı Alsancak’ta çıkar, bütün ömrünüzü trafikte, dört duvar arasında sıkışarak ve hayata yetişmeye çalışarak geçiremezsiniz. Alsancak size sadece İzmir’in merkezini değil, hayatın merkezini sunuyor. Alsancak’ta ömrünüzün sonuna kadar hayatın tadını çıkartın!
MyWay Deluxe sizlere lüks ötesi konforlu yaşam ve aynı zamanda iyi bir yatırım sunuyor.
İzmir'in kalbinde Alsancak'ta rezidans sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

Hemen Bize Ulaşın!